Лінійка-реквієм пам'яті Героїв Небесної Сотні

"Звитяга" - 2017

13 лютого 2018 року в Чортківському районному будинку культури ім. К. Рубчакової відбулася урочиста подія - нагородження "Звитяга - 2017". Ця подія зібрала цілий зал людей. Серед номінантів були учні Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів - це квартет "Червоні маки", під керівництвом вчителя музики Ковпака Андрія Руслановича. Квартет нагородили Дипломом та символічною Нікою "Звитяга - 2017". 
Чудовий концерт та почуття гордості залишаться в пам'яті учнів назавжди.


100-річчя подвигу Героїв Крут

29 січня 2018 року, в Пробіжнянські ЗОШ І-ІІІ ст. вшанували 100-річчя подвигу Героїв Крут - одного з найвизначніших подвигів Українського війська. Подвиг Героїв Крут – це звитяга Українського духу і зброї. Це - удар молоді проти рабства народу.
Бій під Крутами - це біль, це втрати, але це - не поразка! Це - звитяга: як історичний факт, як історична правда, як національна істина!


Тиждень профорієнтації у школі


Виховний захід у 1 класі "100 днів навчання"

100 днів навчання… Мало це чи багато? Для одних батьків ці дні збігли як один тиждень, для інших – це ціла вічність. Для класного керівника Костецька І.В. – це 100 днів щоденної, наполегливої праці.

За цей час вона вивчила діток, намагалася до кожного з них підібрати ключик; прищепила любов до школи, бажання поспішати на уроки; відкрила їм двері у прекрасну країну Знань і, взявши за руки, разом із ними робила перші несміливі кроки.

За 100 днів навчання у школі наші учні теж суттєво змінилися. Вони вже стільки багато дізналися і навчилися! І читати, і рахувати, і задачі розв’язувати, і визначати природні явища. Кожен з них поділився своїми планами на майбутнє. А ще до них в гості завітала Софія Прекрасна. Її прислала Мудра Сова і попросила передати учням завдання, виконавши які, першокласники визволять з полону лісових звірят! А в полон звірят взяла зла принцеса Айві! Учні успішно справились із завданнями. А на сам кінець, їм були передані подарунки у вигляді ялинок з цукерками від Св. Миколая. На святі були присутні батьки всіх першокласників. Які вони були горді за своїх дітей, за їхні успіхи за ці 100 днів!


Андріївські вечорниці

Добрий вечір вашій хаті,
Уклін господині,
Чи веселі вечорниці в нашій Україні.
Добрий вечір, господине, славна молодице
Чули, що у цій хатині будуть вечорниці. 
Так, дійсно, наша Україна славиться традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу. І 13 грудня в #Пробіжнянській ЗОШ І-ІІІ ст. учні 8 класу разом з класним керівником Н. М.Олійник через призму сучасності поглянули на минуле, щоб відчути красу і поезію давніх звичаїв і обрядів, стали учасниками одного з чудових свят української молоді - Андріївських вечорниць.
Було цікаво, весело, оригінально, захоплююче…


Урок математики в 5 класі "Математичний ярмарок"

12 грудня учні 5 класу побували на математичному ярмарку. 
Увага! Увага! Спішіть-поспішайте!
Господарі й гості, глядіть, не минайте!
На ярмарок прошу гуртом, поодинці,
Чекають на всіх там чудові гостинці!
На ярмарку нашім – веселім, багатім –
Є чим дивуватись і є що придбати.
Що ж можна придбати на ярмарку. Ну напевне що все. А я пропонувала учням придбати в мене знання. Ми відвідали крамничку «Теоретичну», крамничку «Рівнянь», крамничку «Невідомих речей». Виконали інтерактивну вправу «Знайди помилку», працювали в групах та індивідуально. Хоча ми не встигли відвідати крамничку «Задач», на наступному уроці виправимося. «То не є проблема» - фізкультхвилинка, яку ми виконуємо майже на кожному уроці і яка, напевне, була б актуальною тоді. Учні були активними, емоційними, ну і вели себе як на ярмарку


Чим замінити живу ялинку на новорічні свята?

Чим замінити живу ялинку на новорічні свята? Креативний підхід знайшли учні Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст. і представили свої роботи на шкільній виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет» в номінації «Різдвяна казка». Зимовий букет – найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво. Переможцями конкурсу стали учні 2 класу - Пшеничний Денис та Бучан Софія (кл. кер. Л.Й.Юрків ). Їхні роботи будуть взавтра представленні на районній виставці-конкурсі. Бажаємо премоги дівчаткам, які будуть захищати ці роботи та педагогу-організатору Стефанів О.Є.


Тиждень права

З метою надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості та культури з 04 грудня 2017 року по 08 грудня 2017 року в #Пробіжнянській ЗОШ І-ІІІ ст. проводився вже традиційний Всеукраїнський тиждень права, у якому учні взяли активну участь.
Тиждень розпочався проведенням ІПГ «Права людини». Учнями школи було підготовлено тематичні газети, у бібліотеці — книжкові виставки літератури правового змісту «Знай та поважай свої права».
Психологом школи Шарабуряк Н.П. проведено заняття з елементами тренінгу " Підлітки мають знати свої права".У рамках тижня права вчителем історії В.Д.Ковальчуком було продемонстровано презентацію «Законодавство на варті дитини», пройшла вікторина «Знавці права», на прикладі відомих героїв казок, учні розглянули статті Конвенції прав дитини та визначали, яке право було порушено стосовно того чи іншого героя.
Тиждень права показав, що практично кожен учень знає, що серед основних його прав: право на життя, право на здоров’я, право на навчання, право на повагу до себе. Це невеликий перелік прав людей, встановлених законодавством України, які повинні забезпечуватися державою.


«Принцеса з дитинства»

Рідко яка дівчинка в дитинстві не мріяла стати принцесою. Чарівні історії про Попелюшку, Сплячу красуню, захоплювали і заворожували. І яке щастя було хоча б раз на рік вдягти карнавальне плаття казкової героїні і відчути себе королівською дочкою! Напевне для кожної мами і тата їхні дівчинка –принцеса! Найкраща, найрозумніша, найулюбленіша, най-най-най… І сьогодні класний керівник 2 класу Любов Юрків організувала свято «Принцеса з дитинства», де кожна дівчинка з 10 отримала свій титул.


80-річниця ГОЛОДОМОРУ

Щороку в четверту суботу листопада світ відзначає пам'ять жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу. Про Голодомор дітям говорити нелегко,але говорити - обов’язково. Так! Нам ситим, важко повірити, що за велике щастя була перепічка з лободи. Ми сьогодні вимірюємо своє життя непомірними забаганками, їздимо на відпочинок в різні країни, купляємо розкішні авто, їмо вдосталь, бо так звикли… Але ж як це порівняти? Комусь для щастя не вистачає чорної ікри, а комусь – як у ті далекі голодні часи – мерзлої картоплини. Протягом 23-24 листопада у школі проходило ряд заходів. Одним з таких - була лінійка-реквієм, підготовлена педагогом-організатором Стефанів О.Є. та учнями 7 класу. Під час заходу було проведено історичний нарис- екскурс про жахи голоду 1932-33 років, що спонукало присутніх замислитись над питанням: " Крихта хліба - багато це чи мало? . Було зворушливо, на очі навертались сльози… В кінці лінійки ведучі наголосили присутнім взяти участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку пам’яті» в суботу о 16.00.год. А учні початкових класів долучилися до вшанування пам’яті жертв Голодомору та виготовили незабудки. Учні 5-9 класів організували виставку малюнків. Також було виготовлено інформаційний бюлетень у вигляді запалених свічок з інформацією про геноцид українського народу.

День Гідності і Свободи

Я пишаюсь тобою, мій рідний народе,
Бо заради Вкраїни, за гідність й свободу,
Прості люди безстрашно опліч устали,
Проти звірства і хамства влади повстали.
Саме під таким девізом сьогодні 21.11.школі в пройшли заходи до Дня Гідності і Свободи.Читання віршів про #Євромайдан, емоційний виступ очевидиці Майдану Крет М.Є., хроніка подій Майдану 2013 р. розказана вч. історії Ковальчуком В.Д. та флешмоб "Україна - понад усе!". Все це відклалося в пам'яті учнів.


Вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання біля шкільної дошки «Героїв Небесної сотні»


Тиждень безпеки дорожнього руху